Redactie misdaad 0 reactie(s) zo 17 oktober 2021, 16:31

Grote partij harddrugs aangetroffen bij Twents transportbedrijf

Laatst bijgewerkt: zondag 16:31 uur
TWENTE – De recherche is een onderzoek gestart naar aanleiding van de vondst van een grote partij harddrugs bij een Twents transportbedrijf. De drugs waren verstopt in een lading. De vondst kwam aan het licht bij een controle door de douane. Er zijn nog geen aanhoudingen verricht.

De controle vond vrijdag 15 oktober plaats bij het bedrijf. In een partij goederen die bij het transportbedrijf was aangeleverd met een internationale bestemming, vonden douaniers een partij van ongeveer honderd kilo vermoedelijk harddrugs. De drugs waren zeer goed verstopt. De politie heeft op dit moment geen enkele aanwijzing dat het transportbedrijf hier van af wist.

De drugs is in beslag genomen en vernietigd. Het rechercheonderzoek richt zich op de herkomst van de partij en de bestemming.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Overijssel
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.