Man met kapotte accu vraagt aan de deur om geld
Laatst bijgewerkt: zaterdag 09:40 uur
REGIO – De afgelopen weken kwamen vanuit Coevorden en Emmen drie meldingen dat er een man bij bewoners aan de deur komt en om geld vraagt voor een nieuwe accu. Dit omdat zijn bankpas stuk is en hij met spoed een andere accu nodig heeft om ergens anders in het land op tijd aan te kunnen.
De man komt heel geloofwaardig over en laat de mensen bellen met “zijn” bedrijf, bewoners krijgen dan een persoon aan de telefoon die dan de zekerheid geeft dat het geld de volgende dag terugbetaald wordt. De man laat zijn naam en een adresgegevens achter en/of een sleutel van zijn huis zodat bewoners het gevoel hebben dat het allemaal klopt. Hierop geven de bewoners hem een geldbedrag.
Het geld wordt de volgende dag NIET teruggebracht en het opgegeven adres en naam kloppen niet. Wanneer u met deze man te maken krijgt verzoeken wij u om meteen de politie te bellen op nr 0900-8844 en geen geld aan hem te geven.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties